EN 

Projektas: Migrantų integracijos politikos indeksas (MIPEX-2015)

Etninių tyrimų institutas pradeda įgyvendinti projektą “Integration policies: Who benefits? The development and use of indicators in integration debates” (MIPEX-2015)

Projekto tikslas – įtraukti pagrindinius integracijos politikos veikėjus ir juos informuoti apie rodiklių naudojimą, siekiant pagerinti integracijos politikos įgyvendinimo procesus ir integracijos politikos efektyvumą. Projekto metu bus atlikta išsami integracijos rezultatų, politikos ir jos gavėjų apžvalga 28 ES valstybėse narėse. Taip pat projektas siekia įtraukti ir kitas šalis – Norvegiją, Šveicariją, Pietų Korėją, Japoniją ir pagrindines Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (OECD) šalis, tokias kaip Australija, Kanada, Naujoji Zelandija ir JAV (per partnerius, veikiančius šiose šalyse). Svarbiausiais tyrimo rezultatais bus interaktyvus tinklalapis kuriamas sėkmingai veikiančioje MIPEX internetinėje svetainėje ir e-knyga, kurioje visa informacija bus pristatoma per paprastai prieinamus šalių profilius, tyrimus ir duomenų bazes.

Projekto koordinatoriai: Barselonos Tarptautinių Santykių Centras (org. Barcelona Centre for International Affairs (CIDOB)) ir Migracijos Politikos Grupė (org. Migration Policy Group (MPG))

 

Comments are closed.