EN 

Kvietimas į konferenciją „SOCIALINĖ ĮTRAUKTIS LIETUVOJE: ETNINIŲ IR MIGRANTŲ GRUPIŲ PERSPEKTYVA“ – 2020 m. gruodžio 18 d.

Lietuvos socialinių tyrimų centro Etninių tyrimų institutas, tęsdamas LSTC kasmetinių mokslinių konferencijų tradiciją, kviečia dalyvauti konferencijoje „SOCIALINĖ ĮTRAUKTIS LIETUVOJE: ETNINIŲ IR MIGRANTŲ GRUPIŲ PERSPEKTYVA“. Konferencija vyks 2020 m. gruodžio 18 d. 10 val. virtualioje platformoje ZOOM.

Konferencijoje bus pristatyti pagal ilgalaikę institucinę mokslinių tyrimų ir plėtros programą „Socialinių ir etninių grupių įtrauktis ir veiksniai keliant jų gerovę: šeima, būstas, pajamos, socialinės paslaugos (2017–2021)“ vykdytų LSTC mokslininkų tyrimų rezultatai (programos vadovai – dr. Andrius Marcinkevičius ir dr. Laimutė Žalimienė). Bus diskutuojama migracijos politikos, visuomenės nuostatų etninių ir socialinių grupių atžvilgiu, etninių mažumų  vaizdavimo žiniasklaidoje ir kitais aktualiais klausimais. Kviečiame Jus būti aktyviais renginio dakyviais ir prisijungti prie diskusijos.

Norinčius dalyvauti konferencijoje prašome užpildyti trumpą registracijos anketą:

https://forms.gle/ve7VwQadQQFY1Nk29

Artėjant renginiui, Jums bus išsiųsta prisijungimo prie virtualios platformos ZOOM nuoroda.

Konferencijos programa

Category: Uncategorized · Tags:

Comments are closed.