EN 

2014 m. balandžio 8 d. Tarptautinei romų dienai skirta konferencija Seime

2014 m. balandžio 8 d.
14 – 17:30 val.
LR Seimas, Konstitucijos salė, Vilnius

LR Seimo narės Giedrės Purvaneckienės, Lietuvos socialinių tyrimų centro Etninių tyrimų instituto ir VšĮ Romų visuomenės centro  vardu, kviečiame į tarptautinei romų dienai paminėti skirtą konferenciją „Romų integracijos politika: tikslai ir uždaviniai 2014–2020 m. laikotarpiui“.

Konferencijos metu bus pristatyti naujausi tyrimai apie romų etninę grupę Lietuvoje – 2014 m. apgintų sociologijos (Vita Petrušauskaitė) ir teisės mokslų (Dovilė Gailiūtė) disertacijų rezultatai. Pagrindinis dėmesys konferencijos metu bus skiriamas šiuo metu rengiamos naujos Lietuvos romų integracijos strategijos 2014 – 2020 m. laikotarpiui tikslų ir uždavinių aptarimui. Keturiose pagrindinėse temose – būsto, sveikatos, įdarbinimo ir švietimo – savo įžvalgomis dalinsis romų integracijos srityje dirbantys politikai, valstybinių ir savivaldos įstaigų darbuotojai, romų ir su romais dirbančių nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Renginio programa.

Renginio metu bus galima susipažinti su svarbiausiais romų ir su romais dirbančių nevyriausybinių organizacijų projektais, aplankyti romų darbų parodą, paragauti tradicinio romų pyrago.

Į renginį kviečiame registruotis el. paštu: vita@ces.lt iki 2014 m. balandžio 7  d. 10 val. Leidimai įeiti į Seimo rūmus bus išduodami tik užsiregistravusiems renginio dalyviams. Įėjimas pro III rūmus, Gedimino pr. 53, Vilnius. Įėjimui į Seimo rūmus būtina turėti asmens dokumentą.

Daugiau informacijos:
Vita Petrušauskaitė
Etninių tyrimų institutas
Tel.: (8-5) 272 2063 / El.paštas: vita@ces.lt

Comments are closed.