EN 

2014 m. balandžio 17 d. vieša prof. Charles Woolfson paskaita Vilniuje

2014 m. balandžio 17 d. Lietuvos socialinių tyrimų centras kviečia į viešą prof. Charles Woolfson paskaitą “Po taupymo ekonomikos: kas lieka Lietuvoje (arba Lietuvai)?”.

Paskaitoje sociologijos profesorius Charles Woolfson (REMESO, Linköping University) aptars ekonominės krizės laikotarpiu Lietuvoje taikytų taupymo priemonių – ‘vidinės devalvacijos’ – socialinę ir ekonominę kainą. Šis klausimas ypač svarbus stebint dabartinį ekonomikos atsigavimą, kuomet atrodo, kad taupymo priemonės pasiteisino. Prof. Charles Woolfson kvies pažvelgti į Lietuvos visuomenės ateities perspektyvas ir kartu aptarti, kiek dabartinis ekonomikos atsigavimas bus socialiai ir ekonomiškai tvarus, ypač atsižvelgiant į besitęsiančią gausią emigraciją iš Lietuvos.

Kartu su Jeffrey Sommers, Charles Woolfson yra netrukus pasirodysiančios knygos The Contradictions of Austerity: The Socio-Economic Costs of the Neoliberal Baltic Model (Routledge, Londonas ir Niujorkas), kurioje nagrinėjama ekonomikos krizė ir jos sukelti padariniai Baltijos šalyse,  bendraautorius.

Diskusiją moderuos prof. dr. (HP) Boguslavas Gruževskis (Lietuvos socialinių tyrimų centras).

Paskaita vyks 2014 m. balandžio 17 d. 18 val.
Atviros Lietuvos fondo salėje, Didžioji g. 5, Vilnius
Paskaita vyks anglų kalba.

  

Category: Naujienos · Tags:

Comments are closed.